Hizmetlerimiz

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Melenkoğlu İzolasyon İşleri

İzolasyon İşleri

Çatı izolasyon işleri, dış cephe mantolama, ısı yalıtım sistemleri uygulama, su izolasyon sistemleri uygulama, çatı aktarma, zemin kaplama işlerini yapmaktayız.

Mevsimsel geçişlerde yapıların, yaz aylarında fazla ısınmasını kış aylarında ise soğumasını engelleyen yalıtım sistemlerini sağlamaktayız.

Çatı izolasyonundan dış cephe mantolamasına kadar yalıtım sistemlerini uzman kadrosuyla sağlayan firmamız Dilovası’nda faaliyet göstermektedir.

Tasarruf için izolasyon yapılacaksa eğer, pencere ve çatılarda izolasyon yapılmasının yanı sıra en önemli kısım olan dış cephe duvarlarının da yalıtılması gerekir.

Enerji ihtiyacının sürekli arttığı ama kaynakların gittikçe azaldığı günümüzde, sürekli yükselen yakıt fiyatlarına bağlı olarak enerji masraflarının da artması kaçınılmaz olmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Montaj İşleri

Çelik konstrüksiyon montaj işlemleri için her zaman İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine göre sertifikalı personelleri kullanıyoruz. Bu yöntem ile montaj aşamasında yaşanabilecek olan her türlü olumsuzlukları en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Çelik konstrüksiyon yapılarda, taşıyıcı sistem, çelik kolonlardan ve çelik taşıyıcılardan oluşturulmuş sistemler kullanılmaktadır. Çelik yapılarda, projeye göre tasarlanan ve üretilen ürünlerin çelik bileşenleri montajı yapılarak, kurulum yapılmaktadır.
Depreme dayanıklı yapısıyla bu hizmeti size sunmaktayız.
Tecrübeli ve güvenilir kadromuzla işi temiz ve sağlam yapıp size teslim ediyoruz.

Fabrika binaları, hangarlar, spor tesisleri, endüstriyel tesisler, depo ve atölye gibi alanlarda tercih edilen çelik konstrüksiyon sistemler dayanıklı ve zengin mekanik özelliklere sahiptir. Bu sistemde tüm taşıyıcılar çelikten imal edilmektedir.

Melenkoğlu Betonarme İşleri

Betonarme İşleri

Üstyapı projelerinin betonarme işlerini malzemeli ve malzemesiz olarak ekiplerimiz ve birikimimiz ile yapmaktayız.
İmalat bilgimiz, pratik çözümlerimiz ve dürüst çalışma anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel İnşaat / Bakım İşleri

Kaliteli endüstriyel yapıların üretilmesi, geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. Önemli firmaların üretim alanı konusundaki ihtiyaçlarının gidermiştir. Refaranslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Anahtar Teslim Endüstriyel İnşaat
Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle, tesisinizin ihtiyaçlarını tespit edip, gereksiz inşaat maliyetlerini azaltacak çözümler geliştiriyoruz. Aynı zamanda mekanik alt yapının inşaat süreci ile birlikte yürütülmesini sağlayacak daha ekonomik, güvenli ve kaliteli projeler ortaya çıkarıyoruz.

Üst Yapı Sistemleri, İç Yapı Sistemleri ve Alt Yapı Sistemleri işlemlerinde çalışmalar yapıyoruz.

Melenkoğlu Endüstriyel İnşaat İşleri
Melenkoğlu Nakliyat Hafriyat İşleri

Hafriyat Ve Nakliyat İşleri

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hafriyat hizmeti de vermekteyiz.

Tüm hafriyat işleriniz; moloz alımı, mıcır toplama, bahçe düzenleme, bina temel açma işleri ücretsiz keşif kolaylığıyla yapılır. İhtiyacınıza göre iş makineleri saatlik, günlük ve aylık olarak kiralama da sağlanmaktadır.

Hafriyat işleri, kamyon tedariki, bina yıkımı, fabrika yıkımı konularında firmamızı arayıp bilgiler alabilirsiniz.

İnşaat ve bina yıkım faaliyetinin ardından ortaya çıkan, malzemeli molozlar nakil araçları ile uygun bir alana taşınmaktadır. Gerekirse ayrıştırılması yeni alanda yapılan bu molozların bölgeden taşınması sırasında dikkatli olunmaktadır.

Fiyat teklifi almak veya Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın